Srpen 2009

Tak jsem si čistila zuby a u toho se tlemila Honzovi, jak se tlemí :D:D........(shrnutí posledních týdnů)

30. srpna 2009 v 15:54 | Lusíí |  *My diary!♥
Zase jsem dlouho nenapsala, já vím, ale přestalo mě to bavit, ale teď mám čas, tak napíšu aspoň kousek, aspoň část toho, co jsem zažila atak. Naposled jsem psala 14.srpna..., ty vole to už je sakra doba....
  • 17.srpna (myslím teda) za mnou dojela na kole Endry a Danča, protože jsme se domluvily, že mi udělají maličký copánky, a takyže jo ...New summer look xD...trvalo to celkem dlouho, ale povedlo se..Bylo jich asi 50? No, tak nějak. A pak, ve 4 jsme měli slučák s gymplem. A jelikož já jsem potřebovala do jedné prodejny pro učebnice, a Endry vlastně taky, tak jsem jely s našima autem a šli tam. Jenže učebnic mám stejně jenom pár, takže budu muset počkat až bude teď někdy v září na gymplu ta burza (stejně pochybuju, že tam nějaký učebnice seženu..) a koupit to tam, nebo pak jedině v Brně. No a ten slučák teda xD...Šli jsme si sednout do Bluee Queen a chtěli jsme si objednat Sex on the beach, ale ten pingl po nás chtěl občanky, no takže nic :D. Tak jsme si dali.....ježiš, co jsme si dali? xD Už nevím....počkat myslím Dream od Jamaica? Ne, nevim, možná se mi to s něčím plete. Ale bylo to fakt dobrý. Sešlo se nás celkem dost, asi 13-z toho tam byli tři kluci xD. Pokecali jsme, a pak, jak už nás tam bylo jen pár (já, Endry, Míša, Jitka kluci), tak nás (jako nás-holky :D) tam začal nabalovat takvej starej úchylák a furt rejpal do těch kluků...a měl takový úchylný kecy na nás :D A pak nám vykládal, jak od něho utekla o 18 let mladší manželka...jsme z něho nemohly :D. Ale jako sranda byla. A pak u nás ještě chvilku byla Endry.
  • 18. měl být slučák se ZŠ, ale zas to padlo :(...Prej, že to bylo "moc narychlo"..tsss, vždyť jsem to domlouvali dlouho! No, nevim no. :(
  • 20. mě H. fotil xD (jak jsem měla ty copánky!)...tak jsem pak fotila i já ho atak xD a jako celkem sranda byla :D:D. A měla dojet Adriana a Martina, jenže Adriana mi pak napsala, ž e nemůže, no tak to zas padlo :(. Škoda..:(
  • 21. jsem byla s Endry, koupaly jsme se a pak za nama dojel Vítek :D. Omrkli jsme Jiřku (*lol*) a pak že někam půjdem, jenže za nama šel Zdeněk (soused, kterýho fakt nemám ráda) a tak jsem rychle zabočila na takovou zahradu :D a tam jsme si sedli pod ořech a kecali a pak jsme se začali celkem nudit, tak Vítek vytasil mobil xDxD. Chtěli jsme zavolat Milanovi, Aleně, Péčovi (xD) a ještě několika dalším lidem, jenže nikdo nám to nebral :( (tsssss!) a Vítek už pak musel jít na bus, tak jsme si po cestě vymýšleli ještě nějaký čísla a volali, ale stejně nám to nikdo vybral. Bus Vítkovi ujel před nosem, takže jsme ještě byli venku a volali kámošce (Danči), ta se chudák málem vysekala na kole...kvůli nám xD A tak jsme tak kecali....prostě "minutovky" a asi 3x jsme jí pak ještě volali xD (Jo a to tam s nama byl i Honza :D) a pak nás napadlo, že zavoláme Jarce :D:D. ("Škrdlová, prosim" :D:D "no, dobrý den, máte tady u nás obědnaných 13 slepic, 8 kačen.....:D" ježiš takový lochy tam :D) a pak nám to zas nikdo vybral, takže opět Jarka, ale tentokrát to vzal Tonda :D:D ale hned jsme to položili, páč jsme se strašně tlemili :D. Pak už jsme nemohli volat, no :/. A pak jak jsme jedli ty lívance :D:DxD.....já, jakožto největší prase, celá dokydaná *lol*...stane se.. xD A Vítek odjel. Jenže dom pak musel z města pěšky, páč zjistil, že mu to jede až někdy 23:00 nebo v kolik a to by musel plus mínus........3hodiny čekat, tak šel pěšky, chudák :D:D.


S GuGluGi ♥

14. srpna 2009 v 17:34 | Lusíí |  *My diary!♥
Takže už jsem doma. Včera jsem přijela. (Kdo neví, byla jsem dva dny s GuGluGi-schválně píšu přezdívku, kdyby náhodou xD.) Bylo to tam dokonalý. Měly jsme sraz ve Vaňkovce (uprostřed-fontánka, krokodýl :D). Přišla jsem tam dřív-asi o půl hodiny :D. Nevadí, chvilku jsem čekala a pak přišla GuGluGi (promiň, že píšu přezdívku, ale víš co no :D). Tak jsme se objaly, hej já měla takovou radost...prostě, že to vyšlo atak. Chvilku jsme seděly a povídaly si, pozorovaly malý děti atak a pak jsme pomalu šly na bus-Gugu si ještě skočila koupit kofolu xD. Bus nám ujel :D. Takže jsme čeklaly na nádraží ještě (nevím? asi tak hodinu?) a povídaly si atak. Dokonalý to bylo. Pak jsme jely busem k ní :) a došly do baráčku, kterej jsme pak měly celej pro sebe. Sedly jsme si ven, povídaly, pak jsme se vyfotily :D Jo a Gugu mi udělala linky :) A přišel Alty, tak jsme seděly venku, byla strašná prdel (Mě svědijou voči, já mám chlupy v hubě :D:D), pak došel Marek a jako to bylo nejvíc :D (křestanskej dům) :D. Sme tam seděli celkem dlouho. A pak jsme zdravili důchodce :D:D:D. Jsem nemohla z Marka, jak šel dovnitř a začal se nehorázně smát :D:DxD Pak večer sme si daly ještě kuře atak a pak sme čekaly na Marka, došel později ("za půl hodiny" :D)..ale...došel xD Tak jako taky strašná prdel :D:D. Křesťanský kafe :D:D. Byl u nás někdy do tří do rána a ve 4 vstával do práce :D. Druhej den jsme strávily s Gugu jen :). Dělaly jsme kofoláčky :). Pak sem dám fotky. A hrály jsme pexeso atak xD. Už se mi to nechce všecko psát. Prostě...bylo to dokonalý, Gugu je úžasná a Arwenka je taky dokonalá ♥. Nejlepší to bylo... :) A strašně moc ti za všecko děkuju a za nádhernýho kofoláčka taky :).

I kachny mají své dny....kdy nemůžou do vody :D

10. srpna 2009 v 13:52 | Lusíí |  *My diary!♥
Zase píšu jenom na rychlo, protože pak musím jít honem udělat nádobí.
Před včerejškem (myslím) jsem uklízela a našla jsem starý sešity z matiky, pracák do RJ a hafo "ilustrací báj Lusíí", které jsem kreslila v hodinách především RJ a AJ xD. Nenašla jsem jedinej matematickej sešit, kde by nebyly nakreslený nějaký prasárenský obrázky, nebo kdy bych psala aspoň trošku pěkně :D. Prostě matika....xD. Též jsem našla moji skoro už zapomenutou ilustraci "ČERNOBYL ZOO" :D, pak ilustraci k jedné písničce, co jsme dělali v AJ : "Už si šlehl" xD a taky moji legendární "značkovou girl" z ruštiny :D. No jako haluz :D:D. Tak jsem neodolala a ty nejzajímavější kousky (Mat sešity, pracák do RJ a některý ty moje "obrázky" :D) zdokumentovala :D. Nojo, jednou se tomu zasměju :D. Zavzpomínala jsem na starý dobrý časy s Érikem (RJ), když jsem viděla ty jeho vykřičníky za škrabopis :D a taky na matiku, ájinu apod. Vrátila bych to hned. Achjo. Nechci na ten gympl :(.
Včera přijela na kole Endry a Sylva. Tak to bylo super :D. Byly jsme na hřišti, povídaly si, "houpaly" se na těch mrzácích xD a hodně jsme se tlemily, ale teď už nevím čemu :D ale jako prdel byla :D:D Jako vždycky..:) a vyhlížely jsme ještě jednu kámošku, kkterá měla taky dojet- Danča :). Teď já jsem viděla nějakou holku na silnici, jela na kole, měla krátký tmavý vlasy a měla zelený tričko. Tak jsem myslela, že je to ona, ale pak jela dallší "holka" a to už byla ona :D. Tak jsme se rychle přesunuly za ní. Stály jsme tam na mostě jak exoti :D:D a nevěděly, kam jít...na hřiště se nám už nechtělo, tak jsme šly na schody :D:D. Pak už Endry a Sylví jely. A já a Danča jsme šly zase na hřiště :D. No, bylo to moc fajn :). Taky jsme tam chytaly nehorázný výtlemy jako *lol*, jak jsme komentovaly a předváděly povedený sousedy a sousedky atak :D:D. A vůbec byla prdel :D. Pak že už teda půjdem, tak jsme šly a teď před nama v trávě vylítla asi nějaká kačena nebo něco (no bylo to asi velký a mělo to křídla) a já jsem se toho strašně lekla :D:D. Tak jsme usoudily, že i kačeny mají své dny...kdy nemůžou do vody :D:D. A Danča teda odjela. A já jsem šla dom-mohlo být kolem půl sedmé.
Jo, ve středu jedu za Maruškou :). Strašně moc se těším! Máme sraz ve Vaňkovce (uprostřed, jak je tam ta fontána :D) a půjdem asi do Meka a pojedem busem k ní :). Těším se :)). Budu tam do čtvrtka ...Nevím, jestli do té doby ještě napíšu-asi ne,...jenom možná-když bude co psát :).
A zítra možná jedu s Endry do bce pro učebnice :D Možná...
Mějte se...Lusíí.

2.-3.8.09 s Endry ♥♥

5. srpna 2009 v 18:00 | Lusíí |  *My diary!♥
Jelikož se mi teď opravdu nechce psát a kdybych to měla všecko napsat, tak se snad upíšu k smrti, protože by ten článek byl strašně dlouhej (těch zážitků, výtlemů atak. je fakt strašně moc), tak s dovolením mojí Andrejky zkopíruju její článek, protože ona to tak krásně a dokonale všechno napsala. Dávám to sem hlavně pro sebe!
Jenom chci dodat, že to byly dva nezapomenutelný dny! :D Furt nemůžu z toho koupání (rak má zaracha, zpívání-hí vos e boj...a jak jsem to furt motala :D:D, potápění-*lol*), Honzi a Michala :D:D (Zacpi mu šnorchl, on mě postříkal-*lol*, párek, ty hlášky..:D), Dingoša (-lehátko :D:D, nebo jak Dingoš vlezl pod lehátko a ozvalo se jenom strašný "mňááááááááááůů" :D:D-chudák kočka xD), konnzumace párků :D:D (úplně mastný........"Já ti to podáám" *lol*-ta ochota najednou xD, nebo jak se potápěli:"JO, to bych se stihla utřít"*lol*-nakonec to schytal ručník xD, pak ty kočky somrující :D a pes :D), sledování Breakoutu (Hádky s H. :D:D)a ......ze všeho prostě *lol*. Nezapomenutelný ♥♥ Díky Endry :****** (i za to, že jsem mohla zkopčit ten čl. xD)