Červenec 2009

"Jak vypadá bolen?".."Jak kapr, akorát že úplně jinak" :D

31. července 2009 v 17:59 | Lusíí |  *My diary!♥
Nadpisu si nevšímejte xD.
Třičtvrťáky (viz. minulý článek) jsou jako nový :D. Takže vansih zlateej :D:D.
Včera přijel (přiletěl) brácha (a Ivča) z Egyptu. Přivezl mi náramek ♥. A taky dovezl bubny xD, papyrus, vodní dýmku ("To není žádnej šit za 15 dolarů" :D), tabák (s příchutí Two apples :-P), schránku na trávu :D, palestinu atak. Tak jsme si hned dali vodárnu..mňam :). Ten jablkovej tabák je strašně dobrej! A taky nám něco málo řekli, vzali psa a jeli dom. Dneska se zas stavili, tak řekli víc, ale zas jeli :D. No nemůžu z některých jeho zážitků :D :D.
V nedělu přijede Andrejka, nebo budu já u ní, to ještě nevíme, že? xD A budem spolu do úterka. Tak se těším *yahoo*. Musíme vyfotit Jiřku :D:D. A moožná někdy dojede Vítek (nojo, Jiřka :D). Na středu (asi :D) se strašně moc těším, ale ještě víc su nervózní :D (nechápu to), ve čtvrtek budu mít malý copánky-přijede Endry ♥ a Danča. A taky asi někdy pojedu za Maruškou ♥. Jo a mám růžový vlasy :D. Ale jenom trošku xD. Nevím no....
Dneska se mi zdál krásnej sen xD. A je to furt dokola. Achjo, já su hrozná :D
A nechcu na gympl, chcu zas na zš :( Teď jsme s Vítkem vzpomínali na AJ, takový lochy tam dycky (pravé nože z oceli, body silk tač xDD, esmeralda a chosé, kačora :D:D).
(S) mějte se.
Lusí

Vanyš-skvrn a špíny se NEzbavíš, naopak ještě další skvrny uděláš :D (Nevím, možná je to moje chyba, nebo to fakt jenom schlo :D Páč vanish ještě nikdy nezklamaal) :D

29. července 2009 v 18:15 | Lusíí |  *My diary!♥
Včera jsem už nestihla napsat, tak to napravuju xD. Ale už nevím, co jsem to vlastně chtěla...No, snad si postupně vzpomenu :D.
Včera jsme zas byli v Brně (jak jsem už psala naposled)...Snad poprvé jsem slyšela, že mám HUSTÝ vlasy :D Už hodně lidí mi řeklo a říká, že mám krásný vlasy, ale hustý?! Neřekla bych.. :D Budiž no. A koupila jsem si tu řasenku (Maybelline New York Colossal Volum' express ...uff :D) a deodorant (Garnier Mineral...strašně krásně voní *in love* :D a nedělá bílý skvrny :D). Takže spokojenost. Jo, ale jak jsme byli na obědě, tak jsem si pokydala 3/4áky :( (JO! TY NOVÝ 3/4ÁKY Z NYeru, z kterých jsem měla takovou radost :(...) Proč su takový prase?! :D kua...to se může stát fakt jenom mně :-/ Doma jsem to polila vanishem-skvr a špíny se zbavíš (Vanyš oxy ekšn intelidženc :D) a ráno jsem je vyprala (v rukách samozřejmě, páč se nemůžou hodit do pračky :-/), strčila do pračky na vyždímání s pocitem, že budou zase jako nový. Pak jsem na to zapomněla, takže mamka mi je pověsila na věšák. Já jsem tam přišla....a vidím MOJE KRÁSNÝ NOVÝ TŘIČTVRŤÁKY s vybledlýma flekama!! Hned jsem si říkala "Vanyš?! Už nikdy víc!" :D Šla jsem z hrůzou za mamkou, aby mi poradila co s tím :D. Tak ona mě uklidnila, že to schne (Jako že ty "vybledlý fleky" - to jsou suchý části). Ale stejně, ještě jsem je pro jistotu vyprala :D:D A zas dala ždímat. Achjo ...Vanish blbej =D Moc nevěřím mamčiné teorii :D....Takže teď jdu pro ně do pračky. Fakt doufám, že budou vypadat tak, jako předtím :(. Kdybych nebyla takový prase :D...
Tak. Co jsem ještě chtěla? JO! Jak jsme byli v tom Brně, tak taťka koupil plyšáka a přispěl tím na malý děti s leukémií.
Už fakt nevím. Jdu pro ty třičtvrťáky do pračky :D

(18:30 hod.) dopisuju tento článek :
Zjistila jsem, že třičtvrťáky mi už (dávno :D) vytáhla z pračky mamka :D. Fleky tam jsou ještě větší, takže to fakt asi jenom schne :D:D. Mamka měla hold naštěstí pravdu. Ale ty 3/4áky jso tmavě modrý a v rozkroku (:D:D) jsou obří světlý fleky :D (jak kdybych se pochc*la :D:D)-mě to jídlo (jak jsem se pokydala) totiž spadlo na stehna-vnitřtní strany stehen :D, tak jsem to polila vanishem celý (:D)...takže dejme tomu že rozkrok :D. Ani nevíte, jak se mi ulevilo. :) Dost už o 3/4ácích.
Ještě jsem si vzpomněla, že včera jsem si odřela mobil (achjo, blbej den xD), když jsem měla hysterčák z pavouka :D:D. Je hysterčák nebo histerčák? :D Bych teda řekla že rozhodně tvrdý "y".
A zítra přijede brášulka z dovolené-Egypt. A doufám, že nezapomněl na to "lízátko". A asi doveze vodní dýmku.

"Co je...ty.....kačo?" :D

27. července 2009 v 16:21 | Lusíí |  *My diary!♥
Nojo, prostě babička xD. Jenom tak pro zajímavost, mluvila s naším Pepíkem (korela) :D. Někdy z těch jejich (babička, děda) hlášek nemůžu...ale tak aspoň se zasmějem.
Pak jsem si včera psala na icq s Alenou :D. To bylo taky moc! Prej : "Lucko promiň, že ti na tom fajzbuku posílám ňáký pičovi*y, ale já vůbec nevim co stim mám dělat....furt posílám sklinky lemondu nebo co"...Já z ní fakt nemůžu, ona je tak neskutečně vtipná :D. Možná mě teď máte za debila, že se tomu směju, ale já jsem si hned vzpomněla na všechny ty její hlášky, kraviny a výtlemy..a...už z toho nemůžu :D:D. Prej fajzbuk xD xD. Taky jsme si trochu zavzpomínaly na matiku (Benter, Hlendy, Věruš, zpívání, Štefan a jeho komjůtr a vyřezávky, výtlemy....) a na Zuzčinu drátenickou manufakturu v Lysycích ..Zuzka a spol. :D:D.... a i jsme "trošku brečely" xD xD Po ní se mi bude fakt stýskat, ostatně...jako po všech...po PSSR :(. Achjo, zas ta nálada :(. Taky se mě Alena ptala, proč jsem nebyla na pouťové, tak jsem jí řekla důvod :(( a ona napsala, že je to škoda a že bych tam mohla být i s ňou prej :) Potěšila mě. "Cvakly by sme si jelcinka a hned by bylo jinak" Né, prostě já z ní nemůžu :D:D. Jo a měla bych "stupenku" na podpal :D:D. Pak jsme taky zavzpomínaly na rozlučák :D. Když jsem jí řekla, že Dan mě chudák nesl na zádech, tak se mě hned optala, jestli jsem mu aspoň poblila záda. :D:D
A dneska se furt jenom tlemím, a to nehorázným způsobem, taťka už nervil :D. Když jsem mu vysvětlovala, proč chcu reklamovat mobil, tak jsem se pak neudržela a začala se strašně smát, jelikož on to stále nemohl pochopit. Takže se nasr*al, flákl s MÝM (!!!) mobilem-hodil ho na mamku, já jsem se začala zase tlemit...a mamka taky :D:D No, jenže on začal raplit :D. Ještěže se mě mamka zastala :D. ♥♥ Tak jsem se pak s mamkou strašně smála :D:D. A vzpomněla jsem si na něco ("1 hovno...a třeba DVĚ hovna,.........tři hovna!!!"...to neřešte :D) a začala jsem to vykládat mamce, jestli si na to pamatuje a strašně jsem se u toho tlemila a teď ona se tak začala smát :D:D. Nejvíc lochy :D:D. Pak jsem se trochu (xD) uklidnila a přišel brácha (H.)...no co myslíte že se dělo? *lol* Zase takový výtlemy. On se rozhodl, že půjde s kámošem na houby. Teď si přinesl ponožky a oblíkal si je. Teď, on ty ponožky si oblíkl schválně strašně vysoko (a měl kraťase :D) a já nevím proč, ale začala jsem se tomu strašně smát :D. "Výš už to nejde?"....ty ponožky měl až skoro ke kolenům :D. Já jsem se tak strašně smála :D:D. Chudák taťka už nahoře raplil xD. A pak jsem se ještě smála s mum :D. Pak jsem se musela uklidnit...-čokoláda- :D Mňam Milka karamelová :-p :D.
Už bych nutně potřebovala být s NĚKÝM domluvená xD kua! :D
Zítra jedem zas do Brna. Musím si koupit řasenku.
To je asi všecko. Sorry, že jsem se rozepsalaa o kravinách :D. Musím jít doutřít nádobí :D. Jo a naši jeli do bce a koupí mi hambáča :D. Mnam..
(S)mějte se. Lusíí

Kráva a já :D.

26. července 2009 v 14:47 | Lusíí |  *My diary!♥
Za chvilku přijede babička, děda, teta a bratranec :D:D. omg.. :D
Nedávno se mi zdál zas hrubej sen :D. Nemůžu z toho doteď. Takže jenom stručně:
Odehrávalo se to u nás, byla tam Endry, já, Peťa a Bei a myslím se tam objevila i Sylvinka na moment (neznáte, tak neřeště :D). Moc si ten sen nepamatuju ale pamatuju si že my (já, Endy, Peťa a Bei) jsme seděly u nás v hale a nahoře v ložnici byly krávy (mohlo jich být tak 8) :D. A my jsme si povídaly a já jsem se tak otočila a vidím, že ty krávy běží po schodech dolů, přímo na nás. Tak já jsem se aktivně rozběhla proti nim (*lol*) a jedna kráva mě kousla do ruky :D. Endry se začala strašně smát a holky pak taky a ta kráva mě pořád kousela do ruky :D:D. A já sem pak zařvala "AU" a ta kráva začala utíkat a jelikož měla v hubě mou ruku, tak mě táhla po celým baráku xD.
KOnčím, už sou tady :D.

Shrnutí posledních dnů :D

23. července 2009 v 18:24 | Lusíí |  *My diary!♥
Su fakt hrozná xD A už mi fakt hrabe. Neřešte :D.
Dýl jsem zas nepsala a teď se mi jaksi nechce, takže:
  • Před včerejškem jsem byla s Endry a Nikčou na poháru (koktejlu :D)...fáájn to bylo ♥
  • Včera jsem byla doma, u bazénu atd.
  • Dneska jeli naši do Brna, takže jsem je přemluvila, aby nás (mě, Endry) vyhodili ve Vaňkovce a sami jeli tam, kam chtěli-Asko, Sconto, OBI a já nwm co všecko ještě. Takže my jsme s Endry nakupovaly :D (NYer, C&A, Terranova, Kenvelo, mekáč xD, Bijou Brigite atd.), mám nový trička (Terranova), třičtvrťáky (New Yorker), náušnice-růžový sychrhajcky :D (Bijou Brigite...či jak se to píše xD), placku (xD "radioaktivní" xD), to je myslím všecko. Né, ještě čísburgr :D a sprájt s Endry na půl :D. No, a zase su na mizině :D. Achjo. Ale to se podá :D. Pak Globus.
  • Musím vyfotit Jiřku, páč Vítek už je nažhavenej xD.
  • Těším na 5. (asi xD), neřeknu proč :-p (mám k tomu svý důvody xD) ♥
To je tak všecko :D. Nojo, neska krátkej článek. :D

Lusíí

"Honzóó?"........"On je ve sprše Davčo, běž za ním" xD

20. července 2009 v 17:46 | Lusíí |  *My diary!♥
...nojo, zase jedna vtipná hláška na úvod :D. Ale to asi nepochopíte, stejně.
Zase je hodně věcí, událostí a zážitků, co chci napsat, ale nemám čas, takže to jenom tak krátce shrnu, žádný rozepisování jako vždy xD Teda, alespoň se pokusím se nerozepsat.
16.-17. u nás byla Andrejka. Byly to skvělý dva dny. Koupaly jsme se, byly jsme venku, doma atak. :D První den jsme byly hlavně u bazénu, jo..a to ještě předtím jsme se naobědvaly *lol*, že? No, původně jsme myslely, že si něco ukuchtíme samy, ale dopadlo to tak, že jsme si objednaly pizzu :D. Kterou nám ovšem dovezli nejmíň za hodinu, že? :D (jo a to ještě ten můj telefonát :D ...jsem jim řekla svoje příjmení a ta ženská říká: "Jaroslav jak?"...no já jsem měla dost :D my víme s Endry). Pak jsme ještě seděly venku před domem-na mrzáčkovi lavečce :D jenže moc dlouho jsme tam nepobyly, jelikož si Jiřka "zapálila" :D (pálila starou trávu, takže samozřejmě celá vesnica začouděná :D). Druhej den jsme řešily dylema-Co na oběd? :D Hranolky nebo krupičná kaša? :D Hranolky vyhrály. Jenomže já, jakožto DOST nešikovná kuchařka, neumím zacházet s troubou-tím naším mrzáčkem.............áá, stydím se :D (ale už to umím! XD), takže jsme tam něco nastavily těma kolečkama a čudlíkama..a ono to fakčilo! :D:D "dóóóbrýý" :D No taky zážitky se pečením hranolek xD xD. Poté bazén.......jo, a dopoledne jsme byly omrknout chatu :D (no chatu?.....chatku......no? chatrč.....spíš chatrčku :D:D).
Brácha (velkej :D) dneska letí do Egypta s Ivčou. Se mají. Ale mám o ně trochu strach a bude se mi po bráchovi stýskat :(. Ale tak, 14 dní a jsou zpět. A dovezou mi "lízátko" :D:D ("A něco mi dovezte brácho".."OK, lízátko"......"Na ňáký lízátko ti s*ru" :D Všeci výtlem xD). Naši je vezli v poledne do Brna na letiště, z Brna poletí do Ostravy a budou tam na letišti čekat tři hodiny :D) a poletí do Egypta. :)) a Mugambi (pes :D) bude u nás *no*... :D:D
Počasí na ho*no, ani koupat se nedá :(.
Jo a máme novou sexicu-Jiřka :D ...prostě dvě sexice Jarka & Jiřka + plejboj Tonda xD (tondu sem už konečně viděla :D:D "a ta rozepnutá košilka" :D Jo, nebojte, jinak su naprosto v pořádku. Cítím se fajn. :D:D:D.
Asi za mnou brzo přijede kámoš (J.) *yahoo*. Nejvííc se na něho těším, protože on je nejlepší ♥. Ale jenom doufám, že to vyjde :( Ale už to vypadá, že fakt jj :D. Su trošku nervózní, ale strašně se těším........!♥
Konec, končím, neplánovaně jsem se trošičku rozepsala..ale co, stane se :D:D.
Mějte se krásně ♥
Vaše Lusíí

"No, brácho?...jo, sorry, já jsem trochu zaspal" xD xD

16. července 2009 v 10:20 | Lusíí |  *My diary!♥
....hlásil brácha bráchovi do mobilu. xD Z toho jsem fakt nemohla! xD Prej já jsem trochu zaspal :D:D. Nojo, to je celej on.
Jo, zase u nás byla Adéla a Tereza (nojo, bazén xD..asi začnu vybírat vstupný, fakt :D)...jako to by nevadilo, já su ráda, že se nenudím sama doma..., ale kdyby ty dvě aspoň nezlobily!! Jako, byly jsme v bazénu....ty dvě tak strašně řvaly! Malá Adéla se ještě bála plavat, protože ten bazén je na ňu moc hlubokej, takže se křečovitě držela schodků a nechtěla plavat, Tereza...ta na ňu furt cákala, Adéla řvala....strašný.. Pořád ju tahala a říkala jí, ať plave, Adéla stále řvala a že plavat nebude! :D Takže já, já už jsem se fakt nas*ala a řekla jsem jí, že buď teď bude se mnou plavat na druhej konec bazénu, že ju budu držet, nebo půjde ven a už ju do bazénu nepustím. No, tohle jsem jí zopakovala asi 3x a pak teda se pustila schodků a plavaly jsme. :D No, dobrý, takže Adéla pak plavala sama. JENŽE! Tereza ju furt provokovala a Adéla tak nehorázně řvala...takže já už nervy v kýblu z nich..(jako, to se fakt nedá vydžet, když si ani zaplavat nemůžu, protože je musím hlídat-hlavně Adélu a ještě mi furt řvou do uší!)..., takže už jsem tam na ně řvala, že okamžitě vylezou z bazénu a už je tam nikdy nepustím..! Ony nevylezly!! Tereza dělala, že neslyší a plavala si dál a Adéla prohlásila, že když tam Tereza si může plavat, tak ona taky! No, hrůza! Tak jako já už úplně nas*aná jsem tam na ně řvala, ať okamžitě vylezou. Jo, řvala jsem tam na ně asi tak..5x, asi tak 8x jsem šla pro jejich taťky, že zlobí.....a pak až vylezly. OK, tak já už jsem si říkala, že už bude ticho a klid. No, nebylo to tak. Adéla se začala vztekat, že tam (v bazéně) ještě chtěla být a já nvm co! Když jsem jí chtěla sundat rukávky, začala se vztekat ještě víc! Tak já už psychicky labilní z ní *lol*.....zas jsem asi 3x šla pro jejich taťky, asi 5x jsem je posílala dom.....:D Pak se to nějak vyřešilo a do bazénu jsem je pustila, ale stejně zas dělaly bordel!! A su spálená :( Ale celkem dost :( a bolí to xD
No, to byl relativně optimistický začátek.
Před včerejškem byla strašná bouřka a my jsme jenom čekali, kdy na nás spadně jedna z líp nebo kdy se přiřítí záplavy....ale naštěstí nic. A včera byla zas bouřka a strašně pršelo. Pak jsem byla na PC a najednou vidím ty statusy spolužáků na fcbku a na icq: "záplavy....auta, domy pod vodou"...," Jsem zaplavenej! áááá záplavy jak prase!". Tak jako já úplně vyděšená....pak mi Vítek poslal i fotky! To je strašný prostě. I video jsem viděla....a pak jsem si chvilu psala s Honzem J. a ten mi psal, že potok, kterej má normálně 1,5m vody se rozvodnil a te´d má 7 m!! Auta tam prej vytahovali z vody atak.... Teď taťka má dvě vodní turbíny, tak musel pořád lítat, pak se prej přivalila jakási vlna a rozbila na turbíně cosi a pak asi o dvě hodiny pozděj mu volali z Letovic, že se řítí vlna...Dobrý, ne? xD Jako na přehradě cosi udělali a nic nikomu neřekli.....drbani fatk....tak taťka furt volal. Pak hlásili, že je druhý stupeň povodňové aktivity a pak byl už i třetí, říkal taťka ....Pražská ulice prej zaplavená.....hrůza..Ale u nás (vesnice,kde bydlím) nejsou záplavy, což se divím, protože u nás to dycky bylo....jako v roce 97 to byla strašná povodeň!........Ale našťěstí se asi nikomu nic nestalo...
Jo a za chvilu přijede Endry, *yahoo* a bude u nás spat *yahoo* xD Se těším a už končím, (s)mějte se a užívejte prázdnin! ♥
Lusíí ♥

Jak málo stačí k dětské radosti...

13. července 2009 v 11:15 | Lusíí |  *My diary!♥
Je toho fakt moc, co bych chtěla napsat, ale já nevím, čím začít. Takže se předem omlouvám, že ten článek nebude souvislý a věty nebudou navazovat.
Brácha jel dneska do Vídně (do Vídně? Sakra teď nevím, ale myslím, že říkal do Vídně :D) nakupovat hadry a do cestovky. Taky by mi mohli něco přivézt.
Druhej brácha se už dneska koupal s kámošem v bázeně..., brr...ta voda je fakt ledová!!
Jinak počasí teď nic moc. Ale po neděli už má být teplo, takže doufám, že se konečně budu moct koupat! :D A naši jedou zítra do Brna, tak jim řeknu, aby se podívali, jestli už otevřeli koupák v čéháčku (Černá Hora :D). A teď si říkám, že bych možná jela s něma, ale jenom, kdybych mohla jít do Vaňkovky xD (aspoň jeden ochod-NYr!! Potřebuju plavky, ale stejně bych si je asi musela koupit ze svýho :D), takže uvidím.
Teď pořád lítám venku s Terezou a malou Adélkou. Ona (Adélka) je strašně roztomilá :D. Jsem si ju dost oblíbila. Ona vždycky chce jít k nám (jako dom), protože doma jsou kočky a koťata. Jak jí ty očka vždycky svítí radostí, když vidí ty kočky :D. Jak je honí po celým baráku. Jak málo stačí k dětské radosti...
(psáno včera ↑) , (píšu dneska ↓)
Brácha v té Vídni včera nic nekoupil, ani dovolenou nesehnal.
Jo, normálně, jeden kluk-on nás z vesnice, ukradl bráchovi mobil, MP3 a bráchovýmu kámošovi tisícovku!! Takže se to teď furt řeší. Už se mi o tom dokonce i sen zdál! No, ale dál to nebudu rozvádět.
Taky jsem se rozhodla, že v pokojíku si dám místo plakátů fotky, plakáty už jsem strhla, nějaký fotky už mám vytisklý, některý už jsou i na zdi, ale zbytek musím dodělat.
No, tolik jsem toho chtěla napsat, ale jakmile začnu psát, tak všechno zapomenu...takže končím, mějte se krásně. Vaše Lusí.

Ůůůůh sexica Jarka & abnormálně sexy plejboj Tonda, kterýmu leze prdel při vokopávání brambor *rofl*

10. července 2009 v 12:43 | Lusíí |  *My diary!♥
Jo a abyste neřekli, že sem píšu jenom pesimistický články a ty nesmyslný kyndy, když se potřebuju vypsat, tak se na chvilku stanu optimistou a napíšu Vám o Jarce. :D Ještěže ta Jarka existuje a já se mám čemu tlemit. Jinak bych už asi džampla z mostu :D:D (né, si dělám srandu, já su srab). Nevím, jak začít, páč....Jarka a Tonda jsou strašně sexyy....ůůůh *rofl* (co to melu? =D). Už ani nevím, jak to začalo :D JO! už vím :D Vítek (kámoš) si udělal test na fcbuku, nějakej ten nesmyslenej test...něco ve smyslu "jak se bude jmenovat láska tvýho života" a vyšlo mu "J" (jakože to bude osoba se jménem, který začíná na písmeno "j") a teď tam byly vypsaný nějaký ty jména...prostě: Jirka, Jenda, Jarek/Jitka, ....atak xD A vítek to okomentoval, že zapomněli na jeho sousedku Jarku xD Tak já, jakmile jsem to uviděla, jsem hned vyzvídala, jaká Jarka a chtěla jsem fotku :D Kdybyste ale tu fotku viděli.......byste se dos*ali *rofl* Dala bych tu fotku sem, ale rači ne.e :D Takže Vítek tu fotku dal na spoly (když jsem tam byla jenom já, aby to neviděli ostatní spolužáci), páč mně blbne íčko a nejdou posílat soubory....když jsem tu fotku viděla.....no já jsem nemohla! *rofl*....takový tlemy *rofl*, pak jsem se trošku uklidnila a teď vidím ten Vítkův komentář u té fotky : "Jarka, no není sexy? ♥♥♥♥♥♥".....no já takovej výtlem *rofl* a teď Vítek mi ještě na icq psal takový hlody...*rofl* (např. "Podívej, jak má křivé nohy" nebo "a ta sexy póza") no....já jsem měla dost, fakt *rofl* Prostě Vítek je borec :D Natož já jsem si hned na fcbku napsala velice vtipný staus o Jarce (něco podobnýho, jak je v titulku) a teď tam Vítek začal psát komenty..a já jsem odpovídala..a už to jelo: konverzace za všechny prachy *rofl*, i Míša s Endry se k nám přidaly... :D:D Ditina reakce na mý komenty: "xD ach bože xD lucko ty už to nehul". Pak Vítek:
_____$$$$$___$$$$$_____
__$$$$$$$$$_$$$$$$$$$__
_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
_$$$$$$$ .JARKA. $$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
____$$$$$$$$$$$$$$$$___
______$$$$$$$$$$$$_____
________$$$$$$$$_______
__________$$$$_________
___________$$__________

na což jsem odpověděla: "si děláš prdel...........rofl....xD xD vítku já z tebe chcandám :D:D" Pak tam Vítek ještě "udělal" :D:D kyticu pro Jarku....pstě já sem fakt chcandala :D Prostě pro Jarku cokoli ♥♥ *rofl* jo a pak sme tam řešili...no já to sem zkopčím :D:D (to sem musím dát prostě) :D

Vždycky se najde nějaká překážka, co všechno zkazí!!!! :'(

10. července 2009 v 12:08 | Lusíí |  *My diary!♥
Potřebuju se zase vypsat :D Tak si toho dyštak nevšímejte ;)

"Já jí říkam zdrhni..a vona chchchchch.." =D , "Já tady jezdím jak ten šulin!" :D:D

8. července 2009 v 20:03 | Lusíí |  *My diary!♥
Omlouvám se za ten nadpis, ale já jsem to prostě musela napsat bez cenzury :D. Dneska nejvíc tlemy jako. Napustili jsme ten bazén teda, všeci radost a najednou přijeli dva borci....ten jeden se tak strašně rozčiloval a byl fakt sprostej...ale nebudu raději psát proč :D (Někteří ví :D) a ta jedna jeho hláška mě fakt dostala: "Já tady jezdím jak ten šulin!" *lol* A jak on to řekl......já jsem chytla výtlem a on pak: "Tak já se na to můžu vysr*t!!" A já? Já jsem se tlemila ještě víc *lol* A pak tam nadával...no já jsem měla dost. xD
Ale dneska jsem vůbec taková vytlemená :D.
Jo! A pak jsem nemohla z mamky :D:D Takový tlemy s ňou....ona šla totiž na terasu (asi zalít kvítka) a kočka tam zas měla dotáhlý jedno kotě (ty další dvě měla natahaný v kotelně xD) a Mugambi (náš pes, kterej kočky nesnáší a furt je honí) tam vlítl, uviděl kočku s kotětem (kočka je ale chytrá, takže už ví jak na něj: ona se prostě nehejbe :D, páč jakmile se pohne, Mugiš okamžitě vystartuje :D), takže tam proti sobě stáli a ....nic. xD Mamka mě hned zavolala, že mám vzít to kotě a ona zavede Mugiša dom. Tak já jsem vzala kotě. Jenže kočka se psem tam pořád nehybně stáli. Já s kotětem v náruči a mamka držejíc psa za obojek........a co teď? Nevěděly jsme co dělat. Kdyby mamka pustila psa, vystartuje po kočce, kdybych já vzala kočku, vystartuje po mně *lol*....
Mamka: "Lucko, kopni do té kočky, ať ju třeba zakousne...mně už je to jedno, když je blbá, tak je blbá" :D:D
...já: výtlem :D
Mamka: "Mugambi, ke mně!! Mugi, pocem!! Mugambi!!!" *lol* (prostě tam tak řvala na Mugiša, aby šel za ňou za roh, abych já mohla vzít tu kočku a Mugiš to neviděl...jenže on se ani nehnul..)
......já?: ještě větší výtlem :D
Mamka se tam teda snažila tu kočku ňák vodehnat, jenže ona nešla... tak mamka na mě rozčíleně: "Já jí říkám zdrhni a vona chchchchchch" (ta kočka totiž prskala *lol*)
Já......mega výtlem :D
Mamka........mega výtlem *loooool*
tak jsme tam tak stály, nehorázně se tlemily a nevěděly, co dělat :D prostě "komplikejšn situejšn" :D:D
Naštěstí pak přišel taťka, já jsem mu dala kotě, on ho odnesl do pelechu za těma dalšíma dvěma koťatama, odvedl Mugiša, kočka zdrhla a byl pokoj. :D Vyřešeno. :D ale to byl konec..:D:D Sme měly s mamkou dost.. :D:D
(JO! všímáte si? Dneska píšu po druhé!-rekord)

A taky jsem smazala menu a dala jsem volitelný horní box a je tam jenom ta jedna rubrika "...Píšu". No, možná tam později přidám tu Francouzštinu, protože by byla škoda to takle zahodit, jsem se s tím dělala...a do menu dám odkazy mých VIP ♥ (asi až pozděj někdy) ;) Dobrý, ne?

Bazén :), Michael Jackson :'(, Endry mi odjede :(, ale pak už budem jenom spolůů :D (+stanování atak..)

8. července 2009 v 16:05 | Lusíí |  *My diary!♥
Konečně!! :D
Konečně máme ten novej bazén, po plus mínus tejdnu bagrování, kopání, betonování a všelijakých jiných pracích okolo!! Dvůr je rozježděnej od toho bagru, traktoru, vleček apod., všude samá kaluž a blato, ale stálo to za to xD (to se rýmuje!! :D). Takže teď už bazén stojí, dokonce už je skoro naplněnej vodou (kalnou *lol*...jako voda z vodovodu, která měla být čistá a průhledná jako křišťál, je kalná..tak co to je jako?! xD Ale ta písková filtrace a takový ty srance to vyčistí prej úplně v pohodě :D:D...Stejně: teď se ještě koupat nemůžem, protože se tam ještě musí cosi zasypat, vybetonovat atak. (což se udělá asi až v sobotu), takže do té doby se ta voda vyčistí a ohřeje (zítra-asi :D bude ještě solárko totiž), pohoda prostě :D ááá, já už se tak těším, až si tam zaplavu..... (a že si zaplavu!! xD)...oproti tomu "malýmu" bazénku (:D...kruh-kolem 3,5 metrů myslím), co jsme měli předtím (měli jsme ho ale 10 let!!!) a teď máme velkej už :D (ovál- 7,5 m x myslím 3,5m).
Tyjo, teď jsem viděla v televizi ňákou reportáž o pohřbu Michaela Jacksona a měla tam proslov jeho jedenáctiletá dcera....a mě tekly slzy :'( To je strašný, když si vzpomenu, když kdysi....když jsme byli (já a brácha) malí a v televizi zpíval Michael Jackson, tak my jsme se tomu jeho stylu (prostě to tancování jeho) tak strašně moc (to asi ani nedovedete představit :D) smáli.....a pak, když jsem vyrostla, tak mě se jeho písničky strašně líbily, dokonce máme i jeho CDčko!! A já jsem ho často poslouchala.....a teď....Michael Jackson umřel. A taky když si vzpomenu na to, jak jsme se strašně nasmáli např. v AJ, když jsme dělali jakousi soutěž (nebo co to bylo) a já jsem tam furt psala to moje "Majkl Džeksn"....a i v jiných hodinách /hlavně s Endry a Vítkem/ jsme kolikrát mluvili o Michaelovi Jacksonovi.....a nebo jenom když si vzpomenu na výsledek kvízu na FB...."zatancuješ si s Michaelem Jacksonem tango"....nezatancuju....! Chce se mi brečet, když si na todle všecko vzpomenu!!! A co ta jeho 11letá dcera?! Co jeho rodina, kamarádi, kolegové?! Pro ně to musí být strašný :'( Je mi líto hlavně té holčičky :( Když jsem ju tak slyšela v té televizi ...:'( No nic, trochu jsem se rozepsala, pardóón, ale já jsem musela! Aspoň jsem se vypsala!
Jo a Endry zítra odjíždí na Rozhrání k babičce...plus mínus na tejden...a já nevím proč, ale prostě mám takovej divnej pocit...jak kdyby odjížděla někam na druhej konec světa, jak kdyby jsme se už nikdy neměly vidět....přitom to tak vůbec není!! Rozhrání je kousek, je to jenom na 5 dní (nebo prostě ten týden) a pak budem spolu...ale já si nemůžu pomoct a nemůžu se toho pocitu zbavit....je to divný :( Ale bude se mi strááášně moc stejskat a už se těším na naše "stanování" a všechny naše ekšns, který nás ještě čekaj (a že jich bude:D:D). Totiž, jedna kamarádka-budoucí spolužačka na gymplu-Eliška, měla v note (na icq), že je rozhodnutá si postavit stan a přenocovat tam, a já jakožto v tomhle směru (stanování) naprosto nezkušená, jsem dostala náladu stanovat :D:D Tak jsem to napsala Endry a ona mi napsala, že ona taky :D:D No a ....slovo dalo slovo..............a budem stanovat :D:D Teda ještě musíme sehnat stan (*lol*), ale to snad nějak dáme :( Doufám, protože kdyby ne..:( :'(:'(:'( Jo a pak nám ta Eliška psala, že nám stan ušije......jakožto Eliška šička *lol*...A bude fosforovej :D:D (aspoň nás nemůžou přejet bagrem nebo tak :D), ale štve mě, že máme ten bazén (*lol**lol*), páč jsme si říkaly, že bysme ten stan postavily v té díře pro bazén :D Ale co no... :D
Těším se strašně moc!!!!!! ♥
Končím xD xD

Tsubaki xD xD

7. července 2009 v 15:53 | Lusíí
kámoščinu příšerku-Tsubaki xD

Včera .....úžasnej den s Endry♥, později s Dančou :)

7. července 2009 v 13:07 | Lusíí |  *My diary!♥
Takže včera u nás byla Andrejka. Přišla (:D) kolem (sakra, kolik mohlo být hodin? :D) 11? Asi tak.. xD Šly jsem nahoru, ke mně do pokoje, Endry si tam dala věci a hned jsme šly ven-na procházku :D Chtěly jsem jít na našu louku, jenže ta byla ještě dost mokrá, takže jsme to po chvilce vzdaly a šly dál....sluníčko hřálo čím dál víc a nám bylo strašný teplo :D Ale tak došly jsme tam skoro k jahodám (neřešte, stejně nevíte :D) a pak jsme nevěděly, kam dál, protože na zastávku to byl ještě kus, a navíc v tom vedru..xD Tak jsme šly zpátky, po cestě jsme si povídaly atak., došly dom, naobědvaly se a pak to focení webkou :D:D Takový výtlemy u toho, prostě webka vedé :D A pak ty žvýkačky a manévry :D Nejví prostě :DNo, pak ve tři měla přijet naše kámoška-Danča, to taky byly hlášky, jak jsme na ňu čekaly "u silnice" :D:D že? :D Danča teda přijela-na kole!! Dala si kolo za vrata (naštěstí jí ho nepřejeli tím bagrem :D) a s Endry jsme jí šly ukázat ovce a tak...ta cesta... "Kudma půjdem? Kopřivama, nebo hovnama?" :D (takže tam kopřivama a zpět hovnama :D). Ovce samozřejmě stejně zdrhaly, ale jako takhle blízko jsem u nich snad ještě nikdy nebyla :D Chvilu jsme byly na zahradě, pak šly kravínem (xD xD xD) ke kočkám (-koťatům), taky výtlemy tam :D a pak dom xD a doma jsme kecaly, smály se (*lol* "Mě to nezajímá!!"..."a mě to snad zajímá?!" *lol*.."celej měsíc má pršet" :D:D) a tak... začalo pršet....tak Danča, jak se počasí trošku umodřilo, odjela...a Endry už pak musela taky :( :(
Ale skvělej den :) :-*
Jo, budeme mít novej bazén *yahoo*, ta díra (bude v zemi) už je vykopaná aji vybetonovaná, takže doufám, že ten beton stihne do středy (mají nám ten bazén přivézt) uschnout a budou ho moct postavit xD Už se fakt těším :D
Mějte se, užívejte prázdnin
Lusíí

....Prostě..."EMO nálada" :( Neřešte nic...:'(

4. července 2009 v 17:00
Tento článek jsem měla už déle v rozepsaných, ale já ho "potřebuju" zveřejnit, prostě se "vykecat", ikdyž někteří to ani nepřečtou, páč je to v azbuce....ale aspoň....ten pocit, že to tady je no. Za tu azbuku se omlouvám, ale já jsem musela....nerada bych, aby to četl někdo, kdo to číst nemá. Neřešte...jenom jedna osoba ví, o co jde a já jí děkuju...Rozlučák!

2. července 2009 v 20:09 | Lusíí |  *My diary!♥
Jenom tak pro zajímavost: vysvědčení dopadlo skvěle-tentokrát jen jedna dvojka z matiky. Fyziku jsem nakonec nějak záhadně dala na 1. :D
...ROZLUČÁK byl nejlepší, pokusím se to sem všecko napsat, ale nerada bych se rozepsala, protože se mi moc nechce :D
Takže ve škole jsme se samozřejmě na všem domluvili, donesli peníze (hlavně na alkohol:D) a všeci jsme se moc těšili na NÁŠ rozlučák! Den D (30.6.-úterý) nastal, hodina H (sraz 19:00 :D) se blížila :D Venku bylo nádherně-teplo, sluníčko svítilo. Všeci jsme si přáli tak krásné počasí a doufali, že se to nezkazí. Samozřejmě zkazilo-prvně se zatáhlo, hřmělo, později i pršelo. Přiznám se, na moment jsem pomyslela, že se na rozlučák vykašlu, ALE....přestalo pršet a já jsem usoudila, že kdybych tam nešla, určitě bych později litovala a ani bych neměla možnost se rozloučit např. s Vítkem a ostatníma, se kterýma jsem se ten poslední den rozloučit nestihla. Takže jsem poprosila mamku, aby mě hodila na místo srazu (teda kousek dál), jo a jela s náma i Andrejka. S děckama jsme se sešli a vydali se na to tak dlouho očekávané místo, kde se rozlučák měl konat, protože většina z nás to místo neznala. Přešeli jsme most a lesem šli......, šli a šli.........a.....šli :D Cesta byla čím dál horší, všude kopřivy a bláto. Nikdy bych nečekala, že mě zrovna Ondra ponese :D Lidi se mění, on se změnil (alespoň podle mě)......k lepšímu!! Takže já fakt děkuju! Avšak, i přes nepříznivé podmínky, špinaví jak prasata, jsme dorazili na tolik očékavané místo! (Mimochodem, ty zablácený boty jsem ještě nevyčistila :D). To místo....bylo ....tak nějak vzdálené od civilizace xD Až jsem měla strach, protože kdyby se něco stalo (jakože se nic, kromě pár modřin apod. :D, nestalo), nevím, jak by se k nám dostala pomoc. Ále pak se to rozjelo, začínajíc pivama, končejíc......tvrdším alkoholem......apod :D Detaily si nechávám pro sebe :-p Jako bych nečekala, že mě Ondra ponese, stejně tak bych nečekala, že se tam budu "válet" po některých spolužácích......i spolužačkách :D:D A taky jsem vedla velice zajímavé konverzace s jedním spolužákem např. na téma Cigarety jsou vlastně zdravé, tak proč se nestát kuřačkou :D:D a nebo Jak správně rozdělat oheň :D:D. Taky jsem se hodně tlemila s Vítkem, Danem, Alenou, Glumčou a s ostatníma...nejvíc stejně s Endry, že? :D:D A Honza mě (a myslím, že ne jenom mě) tam skoro rozbrečel řečma typu: Mám tě fakt rád.., Pamatuješ na....?, apod. A vlastně né jenom Honza, ale i MD, Vojta, druhej Honza a Vítek, Endry, Dita, Alena, Míše, Peťa s Bei a Ellen, Dan a prostě všeci :D:D:D Dokonce i oheň jsme měli, jenom to opíkání nám nějak nevyšlo no :D :D Ale nic nám nechybělo xD xD Jo, a pak ta cesta........strašně moc děkuju Danovi, Endry, Vítkovi, Ellči a Milánkovi.......(myslím, že už nikdo s náma nešel, že ne?)..oni ví ...♥♥ (takový jmenování tady :D). Nejlepší akce prostě, na který NIKDY nezapomenu!!!!!!!!!!!!! Ale slučáky ještě budou :D Vlastně POZOOOOOOOOR! Todle NEbyl rozlučák, ale příprava na rozlučák :D:D:D Jáá je milujuu :D